World of Warplanes
World of Warplanes

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 180 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: AMX 12t
PostWysłany: 12 Lut 2012, 20:54 
Starszy Chorąży
Awatar użytkownika

dla mnie amx12t byl tragedią, 108 penetracji bitwy z IX tierem, schodzenie na strzala po kilku zadanych... rykoszetach bleh! cale szczeście dokitralem do amx 13 75 i po zrobieniu 75tki zaczęła się gra, nie dość ze czolg ten losuje tak samo jak 12t( :roll: ) to nie pada na strzal i uwaga, przebija pancerz! amx 12t to padaka jest, pewnie tylko po to by kierowca trumny jaka jest amx40 nie przezyl szoku przesiadajac sie odrazu do czolgu xxxx razy lepszego jakim jest amx 13 xx. teraz mam dzialko 90mm i az milo jak VIII schodza na serię

-> World of Warplanes - daj szanse samolotom!

PostWysłany: 12 Lut 2012, 22:34 
Kapral
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Szakael napisał(a):
dla mnie amx12t byl tragedią, 108 penetracji bitwy z IX tierem, schodzenie na strzala po kilku zadanych... rykoszetach bleh! cale szczeście dokitralem do amx 13 75 i po zrobieniu 75tki zaczęła się gra, nie dość ze czolg ten losuje tak samo jak 12t( :roll: ) to nie pada na strzal i uwaga, przebija pancerz! amx 12t to padaka jest, pewnie tylko po to by kierowca trumny jaka jest amx40 nie przezyl szoku przesiadajac sie odrazu do czolgu xxxx razy lepszego jakim jest amx 13 xx. teraz mam dzialko 90mm i az milo jak VIII schodza na serię

Według mnie penetracja dwunastki jest jak najbardziej w porządku. Atakując zajętych walką wrogów, można dobrać się do nich z boku lub tyłu, gdzie prawie wszystko wchodzi. Przy strzałach z daleka już tak łatwo nie jest, przebicie tygrysa graniczy z cudem (dlatego nie polecam takiej taktyki). Różnica między amx40 jest wielka (na plus), mimo losowań gra się przyjemnie, a nieraz trafiają się nam takie perełki jak KT lub KV-5.

PostWysłany: 12 Lut 2012, 22:40 
Starszy Kapral
Awatar użytkownika

Pamiętajmy iż ten czołg walczy na średnie i małe dystanse, więc patrzymy na środkowa wartość penetracji działa. Wynosi ona 148mm. Pozwala to na uszkodzenie większości wozów, wszystkie V tieru od czoła, wyższe tiery od boków lub tyłu. Oczywiście najwyższe są prawie nieosiągalne. Jednak ten czołg nie jest czołgiem liniowym, lecz lekkim, a jako lekki spełnia swą rolę doskonale. O wiele gorzej mają czołgi liniowe V tieru, które są rzucane do wysoko tierowych bitew.

PostWysłany: 13 Lut 2012, 06:16 
Starszy Sierżant
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
Tak sobie poczytałem te achy i ochy o tym czołgu i :
- jak dla mnie zastosowania to to nie ma żadnego (stać w bazie i pilnować arty przed innymi małymi ogryzkami)
- działko pierdziawka ( jedyny przeciwnik godny dla tego czegoś to arty )
- skręt ,zakręt (przemilczmy prędzej kichy się skręcą niż to coś zmieni kierunek jazdy)
- pancerza brak (ale to wiedziałem więc zaskoczenia nie ma )
- losowania to to nie ma tier VII i wyżej zazwyczaj VIII i IX
Jedyna zaleta tego czegoś to jazda na wprost z max speedem i wielkość (można się schować w krzaki i modlić żeby ktoś nie wykrył) . Fakt czasem trafi się jakiś zagubiony noobek w tygrysku to wtedy AMX 12t pokaże na co go stać te 6 strzałów potrafi czasem coś zapalić ( to zamierzona ironia bo zazwyczaj taki tygrysek jest dawno ubity przez innych).
Ogólnie załapało się to coś w pierwszej 3 moich syfiastych czołgów i to na zaszczytnym 2 miejscu po boskiej serii wszystkich shermanów.Jest jak to napisał Pieterman czołg dla masochistów i taktyków obmyślających przez 10 minut strategię gdzie pojechać , ale jak ktoś przechodził po kolei wszystkie francuzy to nie będzie dla niego nowość że następny jest też o kant (autocenzura) rozbić.

Ps. Oceniam czołg na maxa ulepszony z założoną lornetą,siatką i szybszym celowaniem załoga na 78% ale jaka by była na 100% to nic to nie zmieni.
A zapomniałem na koncie premium nawet to to zarabia jak ktoś nie ma zeza i potrafi w coś od czasu do czasu trafić (oczywiście z boku albo z tyłu).

plus(TARTOISE) :)
http://szkodnicyworldoftanks.blogspot.com
Image

PostWysłany: 13 Lut 2012, 09:25 
Sierżant

Bronn napisał(a):
Pamiętajmy iż ten czołg walczy na średnie i małe dystanse, więc patrzymy na środkowa wartość penetracji działa. Wynosi ona 148mm.
Blisko byłeś ale niestety pudło. Masz 3 rodzaje pocisków (AP, GOLD, HE) i odpowiednio 3 wartości penetracji (108, 148, 38) - są to wartości maksymalne, chyba coś tam może dolosować na + ale generalnie z odległością spadają o 25%.

A sam czołg nie powalił mnie na kolana. Owszem zdarzają się super rozgrywki ale samo działo nie powala a mnie osobiście prędkość łudzi że zwrotność będzie podobna jak w T-50 a nie jest. Czołg przyjemny i warty przebycia fatalnego AMX40. To nie jest scout!

PostWysłany: 13 Lut 2012, 22:06 
Starszy Kapral

ELLA napisał(a):
Tak sobie poczytałem te achy i ochy o tym czołgu i :
- jak dla mnie zastosowania to to nie ma żadnego (stać w bazie i pilnować arty przed innymi małymi ogryzkami)
- skręt ,zakręt (przemilczmy prędzej kichy się skręcą niż to coś zmieni kierunek jazdy)
Jedyna zaleta tego czegoś to jazda na wprost z max speedem i wielkość (można się schować w krzaki i modlić żeby ktoś nie wykrył) . Fakt czasem trafi się jakiś zagubiony noobek w tygrysku to wtedy AMX 12t pokaże na co go stać te 6 strzałów potrafi czasem coś zapalić ( to zamierzona ironia bo zazwyczaj taki tygrysek jest dawno ubity przez innych).
Ogólnie załapało się to coś w pierwszej 3 moich syfiastych czołgów i to na zaszczytnym 2 miejscu po boskiej serii wszystkich shermanów.Jest jak to napisał Pieterman czołg dla masochistów i taktyków obmyślających przez 10 minut strategię gdzie pojechać , ale jak ktoś przechodził po kolei wszystkie francuzy to nie będzie dla niego nowość że następny jest też o kant (autocenzura) rozbić.

Ps. Oceniam czołg na maxa ulepszony z założoną lornetą,siatką i szybszym celowaniem załoga na 78% ale jaka by była na 100% to nic to nie zmieni.
A zapomniałem na koncie premium nawet to to zarabia jak ktoś nie ma zeza i potrafi w coś od czasu do czasu trafić (oczywiście z boku albo z tyłu).

No to chyba coś słabo grasz , jezeli amx Ci z premką nie zarabia. Jeszcze w żadnej bitwie nie wyszedłem na 0 , dosłownie w żadnej! a gram bez premium do tego... zarabia ten czołg i to dosyć dobrze , przy normalnej bitwie czyli przy 3-4 trafieniach z penetracją , na czysto wychodze z ok.10k sreberkami więc nie jest tak zle. a jęsli jest tak jak mówisz, że z premium cięzko jest wyjśc na plus to chyba mamy jakieś 2 odmienne typy tego czołgu:)

PostWysłany: 14 Lut 2012, 02:32 
Starszy Sierżant
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
Cytuj:
No to chyba coś słabo grasz , jezeli amx Ci z premką nie zarabia. Jeszcze w żadnej bitwie nie wyszedłem na 0 , dosłownie w żadnej! a gram bez premium do tego... zarabia ten czołg i to dosyć dobrze , przy normalnej bitwie czyli przy 3-4 trafieniach z penetracją , na czysto wychodze z ok.10k sreberkami więc nie jest tak zle. a jęsli jest tak jak mówisz, że z premium cięzko jest wyjśc na plus to chyba mamy jakieś 2 odmienne typy tego czołgu:)

Srogi adminie Crazied przyjmę na klatę ostrzeżenie za off top ale muszę odpowiedzieć :lol:
Kolego lukasz0093 przeczytaj mój post raz może dwa ewentualnie niech Ci ktoś go przeczyta :shock:
może wtedy zaskoczysz czy napisałem coś o braku zarobków na tym czymś.

ps.
Jeśli nie rozumiesz dalej mojej wypowiedzi to Ci odpowiem zarabiam tym wynalazkiem od 10 do 45 tys sreberek .
A opisywałem czołg i możliwości jego zastosowania i ogólną "grywalność" która według mnie jest bardzo słaba a nie czy zarabia czy nie bo nie ma to dla mnie znaczenia.

plus(TARTOISE) :)
http://szkodnicyworldoftanks.blogspot.com
Image

PostWysłany: 14 Lut 2012, 12:30 
Starszy Kapral
Awatar użytkownika

Cytuj:

Oczywiście, że ma. Nie trzeba być ograniczonym siedzeniem w bazie i pilnowania artylerii. To jest czołg szybki, mały. Dajesz mu siatkę, szkolisz załogę na krycie i korzystasz z okazji - jako wsparcie lub mała, szybka śmierć (stosując złote zasady scoutingu przemykasz potworkiem do bazy wroga. Krzaczkami, krańcami mapy).

Cytuj:

Jeżeli działko, wyrzucające z siebie 6 pocisków w ciągu 12 sekund, mogące razić Isy, radzące sobie z TDkami pokroju Ferdinanda, niszczące Tygrysy i wszystko co na V tierze jest (pamiętając, że to czołg lekki) to ja więcej pytań nie mam.

Cytuj:

Twoje kichy twoja sprawa. Dla mnie zwrotność ma średnią AMX po prawdzie, nie taka jak w T-50, ale lepsza od większości czołgów ciężkich i artylerii. Co skutecznie pomaga wokół nich krążyć.

Cytuj:

50mm to po prawdzie tylko cienka blacha na tym czołgu. O dziwo jednak ten pancerz wielokrotnie rykoszetował pociski z czołgów nawet VII tieru... miałem całe serie po 3-4 pociski (i jechałem dalej).

Cytuj:

Zależy od godziny grania. Mnie losuje po równo (Tiery VI i VII vs. tiery VIII i IX).

PostWysłany: 17 Lut 2012, 05:29 
Kapral

Dlaczego po wcisnieciu klawisza "C" magazynek się nie przeładowuje ? :? Przynajmniej u mnie...
edit:
Po zbindowaniu przeładowania pod innym klawiszem działa... Nie wiem czemu nie chodziło pod "C".

PostWysłany: 18 Lut 2012, 14:48 
Starszy Kapral

http://www.sendspace.pl/file/f9c38d0b3299df924b7f4f4

Dzisiejsza walka, amx 12t vs amx 50 100 & 13 75. Hehe chciałbym zobaczyć minę gracza tego amx'a 50 100 gdy usłyszał "z wozu!!" :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 180 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość